Existuje ideálny bicykel na chudnutie a zvýšenie kondície bez zbytočného nadmerného trápenia sa? Existuje. Je to FUEL EXE.

Ako to vieme? Z vlastnej skúsenosti predsa. Tá je najlepšia.

Tento bicykel som si vybrala z toho dôvodu, že bicyklovanie na normálnom bicykli bolo pre mňa ako pre skoro 50 ročnú ženu s miernou nadváhou :-))))) naozaj náročné. Šliapanie do kopca mi nerobilo žiadnu radosť, ledva som lapala po dychu a tak činnosť, ktorá mala byť zábavou a zdravým spôsobom ako schudnúť, bola skôr trápením. Na elektrický bicykel som presadnúť ešte nechcela a na normálnom som sa trápila. Kolega mi teda poradil FUEL EXE, Novinku od TREK-u, ktorá ma úplne dostala. Prečo?

Prečo to budete milovať:

 1. Pri zjazde budete jazdiť ľahko a hravo, a pri návrate nahor budete mať k dispozícii tú správnu mieru asistencie. Máte na výber z 3 úrovní pomoci. Ja som začala najsilnejšou pomocou a postupne ako som získavala kondíciu, som používala stále menšiu pomoc. Bicykel je sám o sebe ľahký, aj napriek tomu, že je to elektrický bicykel má iba cca 18,5 kg, čo znamená, že postupne Vám stačí aj malá pomoc a Vy pritom plnohodnotne športujete. To je úplná paráda.
 2. Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail, nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Navyše zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy. Výkon motora sa prispôsobuje Vášmu výkonu a môžete si ho prispôsobiť v inteligentnej a jednoduchej aplikácii. Veľkou výhodou je štartovanie do kopca, kedy Vám inteligentný pohon zapne sám od seba najsilnejšiu pomoc a keď sa rozbehnete, pomoc zníži. Proste paráda.
 3. Inteligentný nabíjací port, elegantný integrovaný displej a diskrétne ovládacie prvky zachovávajú vzhľad a pocit ako pri tradičnom horskom bicykli.
 4. Vylepšené odpruženie FOX vám ponúka 150 mm predného a 140 mm zadného zdvihu na rýchle zdolávanie technického a náročného terénu.
 5. Keď chcete mať v nádrži trochu viac paliva na dlhšie výjazdy, môžete si pridať doplnkovú batériu na zvýšenie dojazdu.

Som z neho nadšená a keďže som osobne vyskúšala všetky elektrické a neelektrické bicykle TREK, môžem povedať, že toto je proste TOP a ocenenie BICYKEL ROKA 2023 získal právom. Fuel EXe 9.7, veľkosť L, farba: Deep Smoke AKCIA

Jana, Manažér TATRYBIKE . ( ak máte otázku, pokojne mi zavolajte 0902947333)

Zdieľať článok:

Facebook
LinkedIn
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare