Servis

Potrebuje váš bike trochu lásky ?​

Vieme, že je ťažké sa zaobísť bez bicykla aj na jediný deň. A čo potom na dva týždne! Preto sa pri väčšine opráv, nastavení a výmen snažíme o lehotu do 24 hodín. Naši ochotní servisní technici disponujú patričným náradím a znalosťami, takže zvládnu všetku potrebnú údržbu, a to čo najrýchlejšie. Či potrebujete bicykel nastaviť pred pretekmi alebo nastala doba kompletného servisu, zavezte ho k nám a my vám zaručíme, že čoskoro budete jazdiť ešte rýchlejšie a hladšie.

Servisné balíčky

Základný servis

bikebasic
0
cena od 30€
odporúča sa každé 2-3 mesiace

Generálny servis

bikegeneral
0
Cena od 50€
odporúča sa každých 6-12 mesiacov

Premiový servis

bikefull
0
cena od 80€
odporúča sa každých 12-18 mesiacov

Umytie

0

Odpruženie

0
Od 100€

Servis odpruženia sa realizuje spoluprácou s firmou Susspesion Clinic. Podrobnejšie cennikové informacie najdete tu.

Profesionálny servis

Po množstve najazdených kilometrov si váš bicykel zaslúži trochu lásky. Pravidelný servis je nutný na zachovanie špičkového stavu bicykla a zároveň sa vyhnete nákladným problémom v budúcnosti. Po zakúpení niektorého zo servisných balíčkov vám naši mechanici poskytnú rovnaký servis ako pretekárom Tour de France, ktorí zdolávajú Pyreneje, tj umývanie, premazanie, nastavenie, nastavenie, kontrolu a ďalšie úkony.

Neviete, ktorý servisný balíček je pre vás najlepší? Zavezte k nám bicykel a naši príjemní servisní technici vám radi pomôžu.

Čo môžete očakávať?

icons-01

Venovanie pozornosti

Otázku „Ako vám môžeme dnes pomôcť?“ berieme vážne. Chceme poznať vaše obavy. To, ako ďaleko, ako často a kam radi jazdíte, a či máte nejaké veľké ciele alebo sa vám blížia preteky. Môžeme vám tak poskytnúť všetko potrebné na to, aby ste z bicykla vyťažili maximum.
icons-02

Kontrola

Náš servisný technik upne bicykel do stojana a vykoná prehliadku podľa nášho kontrolného postupu. Popíše vám, čo práve robí, čo si všíma a zodpovie vám všetky otázky.
icons-03

Odporúčanie

Potom s vami prerokujeme, čo je možné urobiť, aby sme vám bicykel opäť sprevádzkovali, ako napr. nastavenie na počkanie, objednanie náhradných dielov či navrhnutie servisného balíčka. Rovnako pre vás pripravíme podrobný rozpis cien a uistíme sa, že vám vyhovujú, než sa pustíme do práce.
icons-04

Vykonanie opráv

Potom vám navrhneme optimálne riešenie opravy a rozsah prac a zoznam dielov aby bol bicykel bezpečný pre používanie, a predbežnú cenovú ponuku na odsúhlasenie, skôr ako sa pustime do prace. Po vykonaní opráv vás budeme kontaktovať.

Vždy vám radi pomôžeme. Je ale veľa vecí, ktoré pre bicykel môžete urobiť sami. Pozrite sa na tieto videá, ktoré vám predvedú, ako umývať bicykel, ako sa starať o pohon, ako napumpovať plášte a vykonať kontrolu pred každou jazdou. Prejavte svojmu bicyklu trochu lásky (umyte ho, premažte a skontrolujte) približne po každých 25 hodinách jazdy, aby sa vám na ňom stále jazdilo ako na novom.

PARKTOOL

Park Tool je značka z USA špecializujúca sa na vývoj a výrobu cyklonáradia, doplnkov pre údržbu bicyklov, vybavenia dielní ako sú napr. montážne stojany a centrovacie vidlice. Produkty tejto značky spoznáte podľa typickej modrej farby a hlavne podľa vysokej kvality spracovania, je to obľúbená značka profesionálnych servisov.

MUC-OFF

Značka Muc-Off sídli vo Veľkej Británii a vyrába čistiace a mazacie prostriedky. Vo svojej viac ako 30-ročnej histórii sa vypracovali na svetovú špičku a dôkazom toho je aj dlhoročné partnerstvo s World Tour tímom INEOS (predtým Sky). V sortimente nájdete na komponenty šetrné čistiace prostriedky, ktoré bicykel zbavia odolných nečistôt, alebo veľmi efektívne lubrikanty na pohon vášho bicykla.